Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: double click
fi: kaksoisnapsautus

en: Double Click
fi: Kaksoisklikkaus

en: taxonomy terms
fi: luokittelutermit

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Taxonomy terms
fi: Luokittelutermit

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Author Name
fi: Tekijän nimi

en: Authoring information.
fi: Luontitiedot.

en: Author's website
fi: Ylläpitäjän www-sivusto

en: Author UID
fi: Kirjoittajan UID

en: Localization
fi: Lokalisointi

en: Verify requirements
fi: Vaatimuksien vahvistaminen

en: Administrator account
fi: Ylläpitäjän käyttäjätili

en: Author information
fi: Kirjoittajan tiedot

en: Database updates
fi: Tietokannan päivitykset

en: Author queue
fi: Luojan jono

en: Author email
fi: Kirjoittajan sähköpostiosoite

en: Taxonomy Term
fi: Luokittelutermi

en: Author name
fi: Kirjoittajan nimi

en: Author link
fi: Linkki kirjoittajaan

en: Administrator role
fi: Ylläpitäjä rooli

en: Author textfield
fi: "Kommentin jättäjän nimi"-tekstikenttä

en: Author uid
fi: Kirjoittajan käyttäjä ID (uid)
