Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: double click
gu: બે વાર ક્લિક કરો

en: Double Click
gu: બે વાર ક્લિક કરો

en: Verify requirements
gu: જરૂરિયતો ચકાસો

en: Administrator account
gu: વ્યવસ્થાપક ખાતુ

en: Author name
gu: લેખકનું નામ

en: Author uid
gu: લેખક યુઆઈડી
