Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: double click
he: לחיצה כפולה

en: Double Click
he: לחיצה כפולה

en: taxonomy terms
he: מונחי טקסונומי

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Author Name
he: שם המחבר/ת

en: taxonomy term
he: מונח בטקסונומיה

en: Author's website
he: אתר אינטרנט

en: Display link
he: הצגת קישור

en: Author Information
he: מידע על המחבר

en: Author: @name
he: מחבר: @name

en: Localization
he: לוקליזציה

en: Verify requirements
he: אימות דרישות

en: Administrator account
he: חשבון מנהל האתר

en: Author information
he: מידע על המחבר

en: Database updates
he: עדכוני מסד נתונים

en: Taxonomy Term
he: סיווג טקסונומי

en: Author name
he: שם המחבר/ת

en: Administrator role
he: תפקיד מנהל
