Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: double click
hu: dupla kattintás

en: Double Click
hu: Dupla kattintás

en: taxonomy terms
hu: taxonómiaikifejezések

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Taxonomy terms
hu: Taxonómiakifejezések

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Author Name
hu: Szerző neve

en: Author Facet
hu: Szerző finomítása

en: taxonomy term
hu: taxonómiakifejezés

en: Authoring information.
hu: Szerzői információk.

en: Author's website
hu: A szerző weboldala

en: Administrator note
hu: Adminisztrátori megjegyzés

en: Code snippet
hu: Kódrészlet

en: Author leader
hu: Szerző vezető

en: Author filter
hu: Szerzőszűrő

en: Author identifier.
hu: Szerzőazonosító.

en: Author UID
hu: Szerző felhasználói azonosítója

en: Author block
hu: Szerző blokk

en: Administrator settings
hu: Adminisztrátor beállításai

en: Display link
hu: Hivatkozás megjelenítése

en: Author Pane
hu: Szerzői tábla

en: Author Information
hu: Szerzői információ

en: Author: @name
hu: Szerző: @name

en: Localization
hu: Honosítás

en: Author: %name
hu: Szerző: %name

en: Verify requirements
hu: Követelmények ellenőrzése

en: Administrator account
hu: Adminisztrátor felhasználó

en: Author information
hu: A szerző adatai

en: Database updates
hu: Adatbázis-frissítések

en: Author email
hu: Szerző e-mail címe

en: Taxonomy Term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Author Merge
hu: Szerzők összevonása

en: Author Link
hu: Szerzőre mutató hivatkozás

en: Author ID
hu: Szerzőazonosító

en: Author Rank
hu: Szerzők rangsora

en: Author Type
hu: Szerző típusa

en: Author Types
hu: Szerzői típusok

en: Author Address
hu: Szerző címe

en: Author type
hu: Szerzőtípus

en: Author name
hu: Szerző neve

en: Author link
hu: Hivatkozás a szerzőre

en: Administrator role
hu: Adminisztrátori szerepkör

en: Author textfield
hu: Szerző szövegmező

en: Author e-mail
hu: Szerző email címe

en: Code snippets
hu: Kódrészletek

en: Code Snippets
hu: Kódrészletek

en: Alert Message
hu: Riasztási üzenet

en: Author affiliation
hu: A szerző intézményi háttere

en: Author id
hu: Szerzőazonosító

en: Author uid
hu: Szerző egyedi azonosítója

en: Verify code
hu: Ellenőrző kód

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…

en: Ad-Blocker
hu: Reklámszűrő

en: ad-blocker
hu: reklámszűrő

en: ad-blockers
hu: reklámszűrők

en: Ad-blocker
hu: Reklámszűrő

en: Ad-blockers
hu: Reklámszűrők
