Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: double click
jv: klik dobel

en: Double Click
jv: Klik Dobel

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Taxonomy terms
jv: Tetembungan taksonomi

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Verify requirements
jv: Verifikasi persyaratan

en: Author information
jv: Informasi penulis

en: Database updates
jv: Nganyari database

en: Administrator role
jv: Pengelola parāgā

en: Author textfield
jv: Penulis field tèks
