Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: double click
ka: დაკლიკე ორჯერ

en: Double Click
ka: დაკლიკე ორჯერ

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Verify requirements
ka: მოთხოვნების შემოწმება

en: Administrator account
ka: ადმინისტრატორის ანგარიში
