Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: double click
lt: paspausti du kartus

en: Double Click
lt: Paspausti du kartus

en: taxonomy terms
lt: sistematikos terminas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Localization
lt: Lokalizacija

en: Verify requirements
lt: Patikrinkite reikalavimus

en: Administrator account
lt: Administratoriaus paskyra

en: Author information
lt: Autoriaus informacija

en: Database updates
lt: Duomenų bazės atnaujinimai

en: Administrator role
lt: Administratoriaus rolė

en: Author textfield
lt: Autoriaus laukelis
