Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: double click
ml: ഡബിള്‍ ക്ളിക്ക്

en: Double Click
ml: ഡബിള്‍ ക്ളിക്ക്

en: taxonomy terms
ml: ടാക്സോണമി നിബന്ധനകൾ

en: Verify requirements
ml: ആവശ്യകതകള്‍ പരിശോധിക്കൂ

en: Administrator account
ml: മേല്‍നോട്ടകാരന്‍ അക്കൌണ്ട്

en: Database updates
ml: ഡാറ്റാബേസ് അപ്‌ഡേറ്റുകൾ
