Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: double click
my: ကလစ်နှစ်ချက်

en: Double Click
my: ကလစ်နှစ်ချက်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Verify requirements
my: လိုအပ်ချက်များ ပြည့်မှီကြောင်း အတည်ပြုပါ

en: Administrator account
my: ထိန်းချုပ်သူ၏ account
