Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: taxonomy term
sq: term i taxonomy

en: Localization
sq: Gjuha

en: Verify requirements
sq: Verifiko kërkesat

en: Administrator account
sq: Llogaria e Administratorit

en: Author information
sq: Informacione mbi autorin

en: Database updates
sq: Përditësimet e bazës të së dhënave
