Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: double click
sv: dubbelklick

en: Double Click
sv: Dubbelklick

en: taxonomy terms
sv: taxonomitermer

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Taxonomy terms
sv: Taxonomitermer

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Author Name
sv: Författarnamn

en: taxonomy term
sv: taxonomiterm

en: Author's website
sv: Författarens hemsida

en: Display link
sv: Visa länk

en: Author Information
sv: Författarens information

en: Author: @name
sv: Författare: @name

en: Localization
sv: Språkanpassning

en: Verify requirements
sv: Verifiera systemkrav

en: Administrator account
sv: Administratörskonto

en: Author information
sv: Författarinformation

en: Database updates
sv: Databasuppdateringar

en: Taxonomy Term
sv: Taxonomiterm

en: Author name
sv: Författarnamn

en: Administrator role
sv: Administratörsroll

en: Author textfield
sv: Textfält för författare

en: Author uid
sv: UID för författare
