Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: double click
ta: இரட்டைச் சொடுக்கு

en: Double Click
ta: இரட்டைச் சொடுக்கு

en: taxonomy terms
ta: வகைபிரித்தல் சொற்கள்

en: Taxonomy term
ta: வகைப்பாட்டு சொல்

en: Taxonomy terms
ta: வகைப்பாட்டியல் சொற்கள்

en: Authoring information
ta: எழுத்தாளர் தகவல்கள்

en: Verify requirements
ta: தேவைகளை சரிபார்

en: Administrator account
ta: மேலாளர் கணக்கு

en: Author information
ta: எழுத்தாளர் தகவல்கள்

en: Database updates
ta: தரவுதள நிகழ்நிலை

en: Author name
ta: ஆசிரியர் பெயர்

en: Administrator role
ta: நிர்வாக பாத்திரம்
