Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: double click
vi: nhấn đúp

en: Double Click
vi: Nhấp đúp chuột

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: Taxonomy terms
vi: Các phân loại

en: Authoring information
vi: Thông tin tác giả

en: Authoring information.
vi: Thông tin tác giả.

en: Author's website
vi: Website của tác giả

en: Administrator settings
vi: Các thiết lập người quản lý

en: Localization
vi: Bản địa hoá

en: Verify requirements
vi: Kiểm tra các yêu cầu

en: Administrator account
vi: Tài khoản quản trị

en: Author information
vi: Thông tin tác giả

en: Database updates
vi: Cập nhật cơ sở dữ liệu

en: Author name
vi: Tên tác giả

en: Administrator role
vi: Vai trò quản trị

en: Author textfield
vi: Trường Tác giả

en: Author e-mail
vi: Email tác giả
