Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha10) - en to ht translation catalogue (32 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: actions
ht: Aksyon

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: file
ht: fichye

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Tools
ht: Outi

en: Languages
ht: Lang

en: author
ht: otè

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: comment
ht: kòmantè

en: Publish
ht: Pibliye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Initializing.
ht: Ap kòmanse.
