Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha11) - en to mk translation catalogue (42 entries)

en: photos
mk: слики

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: user
mk: корисник

en: Administer
mk: Администрација

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Replies
mk: Одговори

en: yes
mk: да

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Confirm
mk: Потврда

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Logs
mk: Дневници

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Modules
mk: Модули

en: search
mk: барање

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Roles
mk: Улоги

en: node
mk: јазол

en: Users
mk: Корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: block
mk: блок

en: menu
mk: мени

en: Themes
mk: Теми

en: comment
mk: коментар

en: Blocks
mk: Блокови

en: Menus
mk: Менија

en: empty
mk: празно

en: taxonomy
mk: таксономија

en: Localization
mk: Локализација

en: locale
mk: локализација

en: filter
mk: филтер
