Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha11) - en to mn translation catalogue (235 entries)

en: photos
mn: гэрэл зурагнууд

en: sets
mn: бүрдэл

en: list
mn: жагсаалт

en: tags
mn: шошгууд

en: cloud
mn: үүл

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Focus
mn: Тусгал

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: user
mn: хэрэглэгч

en: select
mn: Сонгох

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: function
mn: Функц

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: delete
mn: устгах

en: title
mn: гарчиг

en: size
mn: хэмжээ

en: value
mn: утга

en: Status
mn: Төлөв

en: Administer
mn: Удирдах

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Prefix
mn: Угтвар

en: approve
mn: зөвшөөрөх

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: approval
mn: зөвшөөрсөн

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Private
mn: Хувийн

en: content
mn: агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Replies
mn: Хариултууд

en: Closed
mn: Хаалттай

en: yes
mn: тийм

en: Subscribers
mn: Захиалагчид

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: closed
mn: Хаагдсан

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: manager
mn: менежер

en: administrator
mn: администратор

en: deny
mn: татгалзах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Public
mn: Нийтийн

en: Log
mn: Лог

en: page
mn: хуудас

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Quantity
mn: Тоон

en: new
mn: шинэ

en: error
mn: алдаа

en: Tags
mn: Тагууд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Ash
mn: Айш

en: Aquamarine
mn: Акуамарин

en: Bluemarine
mn: Бльюмарин

en: Greenbeam
mn: Грийнбийм

en: Mediterrano
mn: Медитеррано

en: Mercury
mn: Меркури

en: Nocturnal
mn: Шөнийн шувуу

en: Olivia
mn: Олив

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: version
mn: хувилбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: None
mn: Байхгүй

en: default
mn: Үндсэн

en: logo
mn: Лого

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weather
mn: Цаг агаар

en: Country
mn: Улс

en: Place
mn: Байршил

en: Weight
mn: Жин

en: Overcast
mn: Бүрхэг

en: rain
mn: бороо

en: Calm
mn: Тогтуун

en: North
mn: Хойд

en: Northeast
mn: Зүүн хойд

en: East
mn: Зүүн

en: Southeast
mn: Зүүн өмнөд

en: South
mn: Өмнөд

en: Southwest
mn: Баруун өмнөд

en: West
mn: Баруун

en: Northwest
mn: Баруун хойд

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Synonyms
mn: Ойролцоо утгатай үг

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: none
mn: хоосон

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: History
mn: Түүх

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Modules
mn: Модиулууд

en: forum
mn: хэлэлцүүлэг

en: link
mn: холбоос

en: Display
mn: Харуулах

en: Menu
mn: Цэс

en: search
mn: хайх

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: mail
mn: захиа

en: actions
mn: үйлдэлүүд

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: aggregator
mn: төхөөрөмж

en: Statistics
mn: Статистик

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: blog
mn: блог

en: type
mn: төрөл

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: action
mn: үйлдэл

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: file
mn: Файл

en: status
mn: статус

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: no
mn: үгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: All
mn: Бүгд

en: Post
mn: Бичлэг

en: Year
mn: Жил

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Logo
mn: Лого

en: Mission
mn: Даалгавар

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Locale
mn: Локале

en: configure
mn: тохируулах

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Month
mn: Сар

en: Domain
mn: Домэйн

en: Code
mn: Код

en: node
mn: зангилаа

en: Day
mn: Өдөр

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Blog
mn: Блог

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: reply
mn: хариулах

en: menu
mn: цэс

en: next ›
mn: дараах ›

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Empty
mn: Хоосон

en: profile
mn: хувийн мэдээлэл.

en: Blogs
mn: Блогууд

en: Forums
mn: Хэлэлцүүлгүүд

en: image
mn: зураг

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: by
mn: аар

en: date
mn: огноо

en: is
mn: бол

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Aggregator
mn: Нэгтгэгч

en: locale
mn: локал

en: Initializing.
mn: Анхны утга олгож байна.

en: form
mn: анкет

en: alert
mn: дохиолол

en: language
mn: хэл
