Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha12) - en to dz translation catalogue (215 entries)

en: photos
dz: པར།

en: sets
dz: གཞི་སྒྲིག་འབད་ནི།

en: list
dz: ཐོ་ཡིག་

en: tags
dz: ངོ་རྟགས།

en: cloud
dz: སྤྲིན།

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Focus
dz: ཆེད་དམིགས།

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Administer
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: deny
dz: ཉན་མ་བཏུབ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: new
dz: གསརཔ།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: cron
dz: ཀོརཱོན།

en: Ash
dz: ཐལ་དཀར་

en: Aquamarine
dz: བཻཌུར་ཡ་ལྗང་སྔོན་

en: Bluemarine
dz: བུལུ་མེ་རིན་

en: Greenbeam
dz: འོད་མདངས་ལྗང་ཁུ་

en: Mediterrano
dz: མེ་ཌི་ཊ་ར་ནོ་

en: Mercury
dz: དངུལ་ཆུ་

en: Nocturnal
dz: ནུབ་མོ་གི་

en: Olivia
dz: ཨོ་ལི་བི་ཡ་

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: view
dz: སྟོན།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Hierarchy
dz: སྡེ་རིམ།

en: Single
dz: རྐྱང་པ།

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: Synonyms
dz: མིང་གི་རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: root
dz: རྩ་བ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Parents
dz: རྩ་ལག་ཚུ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: up
dz: ཡར།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Outline
dz: མཐའ་ཐིག་

en: header
dz: མགོ་ཡིག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: mail
dz: ཡིག་འཕྲིན།

en: aggregator
dz: སྤྱི་སྙོམས་འབད་མི།

en: theme
dz: བརྗོད་དོན།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: outline
dz: མཐའ་ཐིག

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Mission
dz: དམིགས་ལཱ།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Locale
dz: ལོ་ཀེལ་

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: help
dz: གྲོགས་རམ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Deny
dz: འབད་མ་བཅུག

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: reset
dz: སླར་སྲིག

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: module
dz: ཚད་གཞི་

en: reply
dz: ལན་གསལ།

en: block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་

en: 1 item | @count items
dz[0]: རྣམ་གྲངས་ ༡་
dz[1]: %count རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: menu
dz: དཀར་ཆག་

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: profile
dz: གསལ་སྡུད།

en: role
dz: ལས་འགན་

en: open
dz: ཁ་ཕྱེ།

en: Blogs
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་ཚུ།

en: Books
dz: ཀི་དེབ་ཚུ་

en: Forums
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་

en: e-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: permission
dz: གནང་བ་

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: Story
dz: ལོ་རྒྱུས་

en: comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: by
dz: གིས།

en: Hits
dz: གྲགས་ཐོབ།

en: sticky
dz: རྩི་ཅན།

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།

en: date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: is
dz: འདི་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: parent
dz: རྩ་ལག

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་

en: Reply
dz: ལན་གསལ།

en: Screenshot
dz: གསལ་གཞིའི་པར།

en: Aggregator
dz: སྤྱི་སྙོམས་འབད་མི་

en: host
dz: ཧོསཊི།

en: Localization
dz: ཡུལ་མཐུན་བཟོ་བ་

en: locale
dz: ལོ་ཀེལ།

en: form
dz: འབྲི་ཤོག

en: filter
dz: ཚགས་མ།

en: Mask
dz: གདོང་ཁེབས།

en: Locales
dz: ལོ་ཀེལསི།

en: book
dz: ཀི་དེབ།

en: statistics
dz: ཚད་རྩིས།
