Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha12) - en to et translation catalogue (621 entries)

en: photos
et: pildid

en: sets
et: kogumikud

en: list
et: nimekiri

en: tags
et: sildid

en: cloud
et: pilv

en: Forms
et: Vormid

en: Focus
et: Fookus

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: toolbar
et: tööriistariba

en: plugins
et: pluginad

en: select
et: selekteeri

en: Pages
et: Lehed

en: function
et: funktsioon

en: enabled
et: lubatud

en: weight
et: kaal

en: enable
et: luba

en: context
et: kontekst

en: delete
et: kustuta

en: title
et: pealkiri

en: size
et: suurus

en: value
et: väärtus

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Register
et: Registreeru

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: approve
et: kiida heaks

en: E-mail
et: E-post

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: approval
et: kinnitus

en: denial
et: keeldumine

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Gross
et: Bruto

en: Item
et: Kirje

en: Payer
et: Maksja

en: Transactions
et: Tehingud

en: Private
et: Privaatne

en: content
et: sisu

en: Development
et: Arendus

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Replies
et: Vastused

en: Closed
et: Suletud

en: subscribe
et: telli

en: yes
et: jah

en: Subscribers
et: Tellijad

en: List
et: Nimekiri

en: Faces
et: Näod

en: Subject
et: Teema

en: closed
et: suletud

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: administrator
et: administraator

en: deny
et: keela

en: admin
et: administraator

en: Age
et: Vanus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Public
et: Avalik

en: Log
et: Logi

en: feed
et: voog

en: page
et: leht

en: more
et: veel

en: website
et: veebisait

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: optional
et: valikuline

en: required
et: kohustuslik

en: Article
et: Artikkel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Articles
et: Artiklid

en: Administration
et: Haldus

en: footer
et: jalus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Wishlist
et: Soovide nimekiri

en: Currency
et: Valuuta

en: Priority
et: Tähtsus

en: Wishlists
et: Soovide nimekiri

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: Cost
et: Maksumus

en: Quantity
et: Kogus

en: URLs
et: Veebiaadressid

en: Purchaser
et: Ostja

en: On
et: Sees

en: For
et: Jaoks

en: unknown
et: tundmatu

en: Requested
et: Päritud

en: Purchased
et: Ostetud

en: new
et: uus

en: wishlist
et: soovide nimekiri

en: error
et: veateade

en: Tags
et: Sildid

en: random
et: juhuslik

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Logging
et: Logimine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Ash
et: Tuhk

en: Aquamarine
et: Akvamariin

en: Bluemarine
et: Taevasinine

en: Greenbeam
et: Kiirgav roheline

en: Mediterrano
et: Vahemere sinine

en: Mercury
et: Elavhõbedane hall

en: Nocturnal
et: Öine

en: Olivia
et: Oliiv

en: ERROR
et: VIGA

en: Servers
et: Serverid

en: Homepage
et: Veebileht

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: License
et: Litsents

en: Screenshots
et: Ekraanitõmmised

en: Resources
et: Ressursid

en: Developers
et: Arendajad

en: project
et: projekt

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: Categories
et: Kategooriad

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: core
et: tuum

en: view
et: näita

en: unpublished
et: avaldamata

en: updated
et: uuendatud

en: created
et: loodud

en: Overview
et: Ülevaade

en: all
et: kõik

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: register
et: registreeru

en: Login
et: Sisselogimine

en: version
et: versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: None
et: Puudub

en: default
et: vaikimisi

en: Logs
et: Logid

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weather
et: Ilm

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: rain
et: vihm

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Container
et: Konteiner

en: Types
et: Tüübid

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Single
et: Üksik

en: Multiple
et: Mitu

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Required
et: Kohustuslik

en: root
et: juur

en: Parent
et: Vanem

en: Parents
et: Vanemad

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: One
et: Üks

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: up
et: üles

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: settings
et: sätted

en: Back
et: Tagasi

en: categories
et: kategooriad

en: Field
et: Väli

en: category
et: kategooria

en: Outline
et: Sisukord

en: header
et: päis

en: Label
et: Nimetus

en: Changes
et: Muudatused

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: username
et: kasutajanimi

en: password
et: parool

en: url
et: veebiaadress

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Liquid
et: Vedelik

en: Move
et: Liiguta

en: Insert
et: Sisesta

en: Update
et: Uuenda

en: Wiki
et: Viki

en: Open
et: Avatud

en: Blank
et: Tühi

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Core
et: Tuum

en: Time
et: Aeg

en: week
et: nädal

en: Views
et: Vaated

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: History
et: Ajalugu

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Modules
et: Moodulid

en: Section
et: Sektsioon

en: forum
et: foorum

en: Display
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: search
et: otsing

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: never
et: mitte kunagi

en: mail
et: e-kiri

en: Updated
et: Uuendatud

en: actions
et: toimingud

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: name
et: nimi

en: aggregator
et: uudistekoguja

en: books
et: raamatud

en: articles
et: artiklid

en: theme
et: kujundus

en: Updates
et: Uuendused

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: Statistics
et: Statistika

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Titles
et: Pealkirjad

en: blog
et: blogi

en: type
et: tüüp

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: action
et: toiming

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: errors
et: vead

en: status
et: olek

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Expanded
et: Laiendatud

en: outline
et: sisukord

en: administer
et: haldamine

en: All
et: Kõik

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Post
et: Postitus

en: Year
et: Aasta

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Mission
et: Missioon

en: Site
et: Sait

en: Database
et: Andmebaas

en: Module
et: Moodul

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Published
et: Avaldatud

en: Cacheable
et: Puhverdatav

en: Filter
et: Filtreeri

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: item
et: toode

en: items
et: toodet

en: configure
et: seadista

en: Items
et: Kirjed

en: Nodes
et: Postitused

en: Up
et: Üles

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Maximum
et: Maksimum

en: help
et: abi

en: Month
et: Kuu

en: Widget
et: Vidin

en: Next
et: Järgmine

en: groups
et: grupid

en: Domain
et: Domeen

en: cart
et: ostukorv

en: Address
et: Aadress

en: Code
et: Kood

en: code
et: kood

en: quote
et: tsitaat

en: next
et: järgmine

en: Members
et: Liikmed

en: node
et: postitus

en: directory
et: kataloog

en: Directory
et: Kataloog

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Start
et: Algus

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Configuration
et: Seadistus

en: Integration
et: Lõimumine

en: Attributes
et: Omadused

en: Role
et: Roll

en: Deny
et: Keela

en: Blog
et: Ajaveeb

en: reset
et: lähtesta

en: Class
et: Klass

en: String
et: Sõne

en: Users
et: Kasutajad

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Cache
et: Vahemälu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Checkout
et: Kassa

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Install
et: Paigalda

en: Tools
et: Tööriistad

en: Option
et: Valik

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Filters
et: Filtrid

en: Optional
et: Valikuline

en: Random
et: Juhuslik

en: Template
et: Mall

en: template
et: mall

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: center
et: keskele

en: Profile
et: Profiil

en: module
et: moodul

en: text
et: tekst

en: Process
et: Protsess

en: filters
et: filtrid

en: fields
et: väljad

en: Flag
et: Lipp

en: Operation
et: Operatsioon

en: reply
et: vasta

en: Function
et: Funktsioon

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Additional
et: Muud andmed

en: Collapsed
et: Suletud

en: Labels
et: Sildid

en: Folders
et: Kaustad

en: Folder
et: Kaust

en: comments
et: kommentaarid

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Root
et: Juur

en: second
et: sekund

en: minute
et: minut

en: minutes
et: minutit

en: Key
et: Võti

en: block
et: plokk

en: Change
et: Muutmine

en: Messages
et: Sõnumid

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Countries
et: Riigid

en: Sources
et: Allikad

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: menu
et: menüü

en: next ›
et: järgmine ›

en: update
et: uuendus

en: Source
et: Allikas

en: published
et: avaldatud

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Languages
et: Keeled

en: Features
et: Omadused

en: Activity
et: Tegevus

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Limit
et: Limiit

en: Query
et: Päring

en: day
et: päev

en: month
et: kuu

en: year
et: aasta

en: hour
et: tund

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Posts
et: Postitusi

en: Controls
et: Nupud

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Empty
et: Tühi

en: Configurations
et: Seaded

en: any
et: suvaline

en: views
et: vaated

en: Extend
et: Laienda

en: profile
et: profiil

en: Seconds
et: Sekundid

en: role
et: roll

en: open
et: ava

en: Binary
et: Binaarandmed

en: Blogs
et: Ajaveebid

en: Books
et: Raamatud

en: Style
et: Stiil

en: Forums
et: Foorumid

en: Session
et: Sessioon

en: Permissions
et: Õigused

en: roles
et: rollid

en: Installed
et: Paigaldatud

en: permission
et: õigused

en: on
et: -

en: Duplicate
et: Paljunda

en: options
et: omadused

en: Cart
et: Ostukorv

en: Transaction
et: Tehing

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Testing
et: Testimine

en: Unauthorized
et: Keelatud

en: Authentication
et: Autentimine

en: Gray
et: Hall

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: Formats
et: Vormingud

en: New
et: Uus

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: image
et: pilt

en: Environment
et: Keskkond

en: Themes
et: Teemad

en: Translations
et: Tõlked

en: Story
et: Artikkel

en: Workspace
et: Tööruum

en: comment
et: kommentaar

en: Join
et: Liitu

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: by
et: postitas

en: Texts
et: Tekstid

en: News
et: Uudised

en: Hits
et: Tabamused

en: sticky
et: kleepuv

en: Sticky
et: Kleepuv

en: cancel
et: katkesta

en: users
et: kasutajad

en: Tabs
et: Sakid

en: disable
et: keela

en: date
et: kuupäev

en: Photo
et: Pilt

en: Cloud
et: Pilv

en: Select
et: Vali

en: is
et: on

en: Administrators
et: Administraatorid

en: Information
et: Andmed

en: Variables
et: Muutujad

en: Plugins
et: Pluginad

en: translation
et: tõlge

en: Translation
et: Tõlge

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd

en: fieldset
et: väljade kogu

en: Minimum
et: Miinimum

en: Form
et: Vorm

en: Publish
et: Avalda

en: Canceled
et: Katkestatud

en: years
et: aastat

en: weeks
et: nädalat

en: Permission
et: Õigus

en: Next >
et: Järgmine >

en: test
et: testi

en: parent
et: peamine

en: Three
et: Kolm

en: arguments
et: argumendid

en: Green
et: Roheline

en: Profiles
et: Profiilid

en: Classes
et: Klassid

en: Reply
et: Vasta

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Extension
et: Laiendus

en: Deploy
et: Liiguta

en: Keys
et: Võtmed

en: Service
et: Teenus

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: Expand
et: Ava

en: Administrator
et: Haldur

en: Available
et: Saadaval

en: Contexts
et: Kontekst

en: Set
et: Vali

en: Sizes
et: Suurused

en: Addresses
et: Aadressid

en: empty
et: tühi

en: taxonomy
et: taksonoomia

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: Values
et: Väärtused

en: Context
et: Kontekst

en: Pager
et: Lehitseja

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: contains
et: sisaldab

en: types
et: tüübid

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: daily
et: kord päevas

en: weekly
et: kord nädalas

en: Emails
et: E-kirjad

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Setting
et: Seade

en: Domains
et: Domeenid

en: string
et: sõne

en: Cardinality
et: Võimsus

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri

en: Untranslated
et: Tõlkimata

en: Errors
et: Vead

en: field
et: väli

en: nodes
et: postitused

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: Currencies
et: Päevakursid

en: Activities
et: Tegevused, eesmärgid

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Validator
et: Valideerija

en: Subtotal:
et: Vahesumma:

en: Widgets
et: Vidinad

en: export
et: ekspordi

en: monday
et: esmaspäev

en: Flags
et: Lipud

en: Admin
et: Administraator

en: permissions
et: õigused

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Confirmed
et: Kinnitatud

en: Localization
et: Lokaliseerimine

en: locale
et: regiooniseaded

en: Draft
et: Mustand

en: Tests
et: Testid

en: label
et: silt

en: Initializing.
et: Lähtestamine.

en: form
et: vorm

en: alert
et: häire

en: Education
et: Haridus

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Usernames
et: Kasutajanimed

en: Compact
et: Kompaktne

en: Resource
et: Ressurss

en: folder
et: kaust

en: language
et: keel

en: Locales
et: Lokaadid

en: book
et: raamat

en: Styles
et: Stiilid

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: Serialized
et: Serialiseeritud

en: Alert
et: Hoiatus

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Elements
et: Elemendid

en: Facility
et: Vahend

en: features
et: võimalused

en: hash
et: räsi

en: Unique
et: Ainulaadne

en: styles
et: stiilid

en: templates
et: mallid

en: Libraries
et: Teegid

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Entities
et: Olemid

en: E-mails
et: E-kirjad

en: Shop
et: Pood

en: Pane
et: Paneel

en: Interfaces
et: Liidesed

en: statistics
et: statistika

en: Hash
et: Räsi

en: files
et: failid

en: titles
et: pealkirjad

en: blocks
et: plokid

en: Reduce
et: Vähenda

en: Breakpoint
et: Murdepunkt

en: Serializer
et: Serialiseerija

en: menus
et: menüüd

en: Toolkit
et: Tööriistakomplekt

en: Rain
et: Vihm

[ctx: Validation]
en: Range
et: Ulatus

en: Serialization
et: Serialiseerimine

[ctx: With components]
en: Extend
et: Laienda

en: Formula
et: Valem

en: Workspaces
et: Tööruumid

en: workspace
et: tööruum

en: workspaces
et: tööruumid

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand
