Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha12) - en to kk translation catalogue (255 entries)

en: photos
kk: фото суреттер

en: sets
kk: іріктеулер

en: list
kk: тізім

en: tags
kk: тегтер

en: cloud
kk: бұлт

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Focus
kk: Тұс

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: toolbar
kk: аспаптар панелі

en: plugins
kk: плагиндер

en: select
kk: таңдау

en: Pages
kk: Беттер

en: function
kk: функциялар

en: enabled
kk: қосулы

en: weight
kk: салмақ

en: plugin
kk: плагин

en: enable
kk: косулы

en: context
kk: контекст

en: delete
kk: Өшіру

en: title
kk: аты

en: size
kk: өлшем

en: value
kk: мағына

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administer
kk: Басқару

en: Register
kk: Тіркеу

en: Markup
kk: Белгілер

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: approve
kk: қабылдау

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: approval
kk: Дұрыс екендігін мақұлдау

en: denial
kk: бас тарту

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Payer
kk: Төлеуші

en: Transactions
kk: Шарттар

en: By
kk: Жазған

en: Private
kk: Жеке

en: content
kk: контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Closed
kk: Жабық

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: closed
kk: жабық

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: deny
kk: рұқсат етпеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Log
kk: Журнал

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Article
kk: Мақала

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: new
kk: жаңа

en: error
kk: Қате

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Ash
kk: Күл

en: Aquamarine
kk: Аквамарин

en: Greenbeam
kk: Green beam

en: Mediterrano
kk: Ортатеңіздік

en: Mercury
kk: Меркурий

en: Nocturnal
kk: Түнгі

en: Olivia
kk: Оливия

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Categories
kk: Категория

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: updated
kk: жанартылған

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: default
kk: әдепкі

en: Test
kk: Тест

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Variable
kk: Мәң

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Types
kk: Типтар

en: Synonyms
kk: Синонимдар

en: Required
kk: Қажетті

en: root
kk: түбір

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: up
kk: жоғарыға

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Field
kk: Өріс

en: category
kk: категориясы

en: Outline
kk: Жиек

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: username
kk: қолданушының аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: Modules
kk: Модульдер

en: forum
kk: форум

en: Menu
kk: Мәзір

en: search
kk: Іздеү

en: never
kk: ешқашан

en: mail
kk: пошта

en: actions
kk: әрекеттер

en: Text
kk: Текст

en: aggregator
kk: агрегатор

en: Statistics
kk: Статистика

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: type
kk: түр

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: Configure
kk: Баптау

en: file
kk: файл

en: status
kk: статусы

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: All
kk: Барлық

en: Post
kk: Жазба

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: Mission
kk: Мақсаты

en: Drupal
kk: Друпал

en: Host
kk: Хост

en: Never
kk: Ешқашан

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Locale
kk: Тіл

en: Fields
kk: Өрістер

en: configure
kk: баптау

en: Items
kk: Элементтер

en: Code
kk: Коды

en: Forum
kk: Форум

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу

en: Blog
kk: Блогі

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Profile
kk: Профиль

en: Operation
kk: Операция

en: reply
kk: жауап беру

en: Messages
kk: Хаттар

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: 1 item | @count items
kk[0]: 1 элемент

en: menu
kk: мәзір

en: next ›
kk: келесі ›

en: update
kk: жанарту

en: published
kk: жарияланған

en: Undo
kk: Қайтару

en: Languages
kk: Тілдер

en: Posts
kk: Жазбалар

en: profile
kk: профиль

en: role
kk: рөл

en: open
kk: ашу

en: Blogs
kk: Блогтар

en: Books
kk: Кітаптар

en: Forums
kk: Форумдар

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Cron
kk: Хронометр

en: permission
kk: құқық

en: Gray
kk: Сұр

en: Themes
kk: Темалар

en: Story
kk: Мақала

en: by
kk: кұрылған

en: Hits
kk: Хиттер

en: sticky
kk: жабыстырылған

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: is
kk: ол

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Publish
kk: Жариялау

en: Permission
kk: Құқық

en: parent
kk: ата-ана

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Screenshot
kk: Скриншоты

en: taxonomy
kk: таксономия

en: Aggregator
kk: Агрегатор

en: host
kk: хост

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы

en: locale
kk: тіл

en: Initializing.
kk: Инициализациялау.

en: form
kk: форма

en: alert
kk: ескерту

en: Mask
kk: Маскасы

en: language
kk: Тіл
