Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha12) - en to ku translation catalogue (326 entries)

en: photos
ku: وێنەکان

en: sets
ku: کۆمەڵەکان

en: list
ku: لیستە

en: tags
ku: تاگەکان

en: cloud
ku: هەور

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Focus
ku: جەختکردن

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: toolbar
ku: توڵئامراز

en: plugins
ku: پێوه‌کراوه‌کان

en: select
ku: ده‌ستنیشان کردن

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: function
ku: کردار

en: enabled
ku: چالاکە

en: weight
ku: کێش

en: plugin
ku: پێوه‌کراو

en: enable
ku: چالاک کردن

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: title
ku: ناونیشان

en: size
ku: قه‌باره‌

en: value
ku: نرخ

en: Status
ku: ڕەوش

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: approve
ku: پەسەندکردن

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: approval
ku: پەسەندکردن

en: denial
ku: نکۆڵی

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Gross
ku: سەرجەم

en: Item
ku: دانە

en: Payer
ku: کڕیار

en: By
ku: لەلایەن

en: Private
ku: تایبەت

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Replies
ku: وەڵامەکان

en: Closed
ku: داخراوە

en: subscribe
ku: بەشداری کردن

en: yes
ku: بەڵێ

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: closed
ku: داخراوە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: manager
ku: بەڕیوەبەر

en: administrator
ku: بەڕێوەبەر

en: unsubscribe
ku: وازهێنان لە بەشداربوون

en: deny
ku: ڕێنەدان

en: admin
ku: بەڕێوەبەر

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Age
ku: تەمەن

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Article
ku: وتار

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: footer
ku: بەرپێ

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: More
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: new
ku: نوێ

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: cron
ku: کارگێڕ

en: Ash
ku: خۆڵەمێش

en: Aquamarine
ku: کەشتی ئاوی

en: Bluemarine
ku: کەشتی شین

en: Greenbeam
ku: تیشکی سەوز

en: Mediterrano
ku: دەریای ناوەڕاست

en: Mercury
ku: مێرکوری

en: Nocturnal
ku: شەویی

en: Olivia
ku: ئۆلیڤیا

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Project
ku: پرۆژە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: view
ku: پیشاندان

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Releases
ku: وەشانەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File
ku: پەڕگە

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: None
ku: هیچ

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Required
ku: پێویستە

en: root
ku: ڕەگ

en: Parent
ku: باوان

en: none
ku: هیچ

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: up
ku: سه‌روو

en: Import
ku: هاوردن

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Field
ku: خانە

en: category
ku: هاوپۆل

en: Outline
ku: چوارچێوە

en: header
ku: سەرینە

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: username
ku: ناوی چوونەژوورەوە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Open
ku: کراوە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Core
ku: ناوکە

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: History
ku: مێژوو

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: forum
ku: سەکۆ

en: Menu
ku: پێڕست

en: search
ku: گەڕان

en: never
ku: هیچ کات

en: mail
ku: ئیمێل

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: actions
ku: کردارەکان

en: Text
ku: دەق

en: aggregator
ku: کۆکەرەوە

en: theme
ku: ڕووکار

en: Statistics
ku: ئامار

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: blog
ku: بلاگ

en: type
ku: جۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: action
ku: کردار

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: status
ku: ڕەوش

en: Error
ku: هەڵە

en: no
ku: نەخێر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: All
ku: هەموو

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Year
ku: ساڵ

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Mission
ku: ئامانج

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Locale
ku: شوێن

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: configure
ku: سازبکە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Up
ku: سەرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: help
ku: یارمەتی

en: Month
ku: مانگ

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Code
ku: کۆد

en: node
ku: گرێ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: Blog
ku: بڵاگ

en: reset
ku: باری سەرەتایی

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: module
ku: مۆدیول

en: text
ku: دەق

en: Operation
ku: کردار

en: reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Function
ku: فرمان

en: Key
ku: کلیل

en: block
ku: بلۆک

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: 1 item | @count items
ku[0]: 1 بڕگە
ku[1]: @count بڕگە

en: menu
ku: پێڕست

en: next ›
ku: دواتر ›

en: update
ku: نوێبکەوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: any
ku: هەر کام

en: profile
ku: زانیاریی تایبەت

en: role
ku: ڕۆڵ

en: open
ku: بیکه‌وه‌

en: Blogs
ku: بڵاگه‌کان

en: Books
ku: پەڕتووکەکان

en: Forums
ku: سەکۆکان

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: e-mail
ku: ئیمێل

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: permission
ku: مۆڵەتەکان

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: Gray
ku: بۆر

en: Formats
ku: فۆرماتەکان

en: image
ku: وێنە

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Story
ku: چیڕۆک

en: comment
ku: بۆچوون

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: Hits
ku: سه‌ردان

en: sticky
ku: چەسپ کراو

en: disable
ku: ناچالاک بکە

en: date
ku: ڕیکەوت

en: is
ku: یەکسانە بە

en: Information
ku: زانیاری

en: translation
ku: وەرگێڕان

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: parent
ku: باوک

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Available
ku: هەیە

en: taxonomy
ku: پۆلێن

en: Aggregator
ku: کۆکەرەوە

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Any
ku: هەر کام

en: Untranslated
ku: وەرنەگێڕدراوە

en: field
ku: خانە

en: Suggestion
ku: پێشنیارەکان

en: Dates
ku: بەروارەکان

en: Boolean
ku: بوولی

en: locale
ku: شوێن

en: Tests
ku: تاقیکردنەوەکان

en: Initializing.
ku: شیدەکاتەو.

en: form
ku: فۆرم

en: alert
ku: وریاکردنه‌وه‌

en: filter
ku: پارزن

en: language
ku: زمان

en: book
ku: پەڕتووک

en: Interface
ku: ڕووکار

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون

en: Seven
ku: حەوت

en: E-mails
ku: ئیمێلەکان

en: statistics
ku: ئامارەکان
