Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha12) - en to mt translation catalogue (5 entries)

en: photos
mt: ritratti

en: sets
mt: settijiet

en: list
mt: lista

en: cloud
mt: cloud (sħaba)

en: Forms
mt: Formoli
