Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha12) - en to si translation catalogue (135 entries)

en: photos
si: ඡායාරූප

en: list
si: ලැයිස්තුව

en: cloud
si: වලාව

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Focus
si: යොමු වෙනවා

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: select
si: තෝරන්න

en: Pages
si: පිටු

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: weight
si: බර

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: context
si: පරිචිය

en: delete
si: මකාදැමීම

en: title
si: මාතෘකාව

en: size
si: ප්‍රමාණය

en: value
si: අගය

en: Status
si: තත්වය

en: Administer
si: පාලනය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Markup
si: සලකූණ

en: approve
si: අනුමත කරන්න

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: approval
si: අනුමැතිය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Gross
si: ශුද්ධ

en: Item
si: අයිතමය

en: Payer
si: ගෙවන්නා

en: Transactions
si: ගණුදෙණු

en: By
si: විසින්

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Accents
si: ශබ්ධනැගීම්

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Replies
si: ප්‍රතිපිලිතුරු

en: Closed
si: වසාඇත

en: yes
si: ඔව්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: closed
si: වසාදැමුවා

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: manager
si: කලමණාකරු

en: administrator
si: පාලකයා

en: Age
si: වයස

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Public
si: පොදු

en: Log
si: ලොග එක

en: page
si: පිටු

en: more
si: තවත්

en: Manager:
si: කලමණාකාර:

en: website
si: වෙබ් අඩවිය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: optional
si: විකල්පමය

en: required
si: අවශ්‍යයය

en: Article
si: ලිපි

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Articles
si: ලිපි

en: Administration
si: පාලනය

en: Wishlist
si: බලාපොරොත්තු ලැයිස්තුව

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Wishlists
si: බලාපොරොත්තු ලැයිස්තු

en: More
si: තව

en: error
si: දෝෂය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Types
si: වර්ග

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: mail
si: ලියුම

en: actions
si: ක්‍රියාමාර්ග

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: file
si: ගොනුව

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: second
si: තත්පර

en: minute
si: මිනිත්තු

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Languages
si: භාෂා

en: day
si: දවස

en: month
si: මාසය

en: year
si: අවුරුද්ද

en: hour
si: පැය

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: Second
si: තත්පර

en: Permissions
si: අවසර

en: permission
si: අවසර

en: image
si: රූපය

en: Story
si: ප්‍රබන්ධය

en: Minimum
si: අවමය

en: Initializing.
si: ආරම්භ වෙමින් පවතී.

en: form
si: පෝරමය

en: alert
si: සෝදිසිය
