Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha13) - en to az translation catalogue (345 entries)

en: tags:
az: teqlər

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: user
az: İstifadəçi

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Markup
az: İşarələmə

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: E-mail
az: E-poçt

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Development
az: Develop

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Replies
az: Cavablar

en: Closed
az: Bağlıdır

en: yes
az: bəli

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: closed
az: bağlıdır

en: Actions
az: Tədbirlər

en: disabled
az: söndürülüb

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Article
az: Məqalə

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Articles
az: Artikllər

en: Administration
az: İdarəetmə

en: footer
az: aşağı hissə

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: For
az: Üçün

en: new
az: yeni

en: error
az: səhv

en: Tags
az: Teqlər

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Logging
az: Giriş

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: view
az: görünüş

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: updated
az: yeniləndi

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: File
az: Fayl

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Variable
az: Dəyişən

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Container
az: Konteyner

en: Types
az: Tiplər

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Required
az: Tələb olunur

en: root
az: əsas

en: Parent
az: Valideyn

en: Depth
az: Dərinlik

en: none
az: yoxdur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Book
az: kitab

en: Export
az: Eksport

en: settings
az: parametrlər

en: Back
az: Geri

en: Field
az: Sahə

en: Outline
az: Kontur

en: header
az: başlıq

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Open
az: Aç

en: Blank
az: Yeni

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Core
az: Nüvə

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Archive
az: Arxiv

en: Album
az: Albom

en: Artist
az: Rəssam

en: Icon
az: İconka

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: Access
az: İcazə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Length
az: Uzunluq

en: History
az: Tarix

en: hidden
az: gizli

en: Path
az: Yol

en: Filename
az: Fayl adı

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Modules
az: Modullar

en: Manage
az: İdarə et

en: Refresh
az: Yenilə

en: Anchor
az: Lövbər

en: Display
az: Monitor

en: Menu
az: Menyu

en: Teaser
az: Tizer

en: never
az: heç vaxt

en: mail
az: poçt

en: Updated
az: Yeniləndi

en: actions
az: əməllər

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: aggregator
az: aqreqator

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Keywords
az: Açar söz

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: Statistics
az: Statistika

en: Unknown
az: Naməlum

en: Attachment
az: Qoşma

en: User
az: İstifadəçi

en: action
az: hərəkət

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Files
az: Fayllar

en: file
az: fayl

en: Error
az: Səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: no
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: vocabularies
az: lüğətlər

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Logo
az: loqo

en: Site
az: Sayt

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Module
az: Modul

en: Never
az: Heç vaxt

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Hostname
az: Host adı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Cacheable
az: Keşlənə bilən

en: Locale
az: Yerli

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Items
az: Elementlər

en: Nodes
az: Materiallar

en: Up
az: Yuxarı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Maximum
az: Maksimum

en: Month
az: Ay

en: Widget
az: Vidcet

en: Domain
az: Domen

en: By
az: Tərəfindən

en: node
az: material

en: Directory
az: Kataloq

en: Day
az: Gün

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: String
az: Mətn

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Cache
az: Keş

en: Argument
az: Arqument

en: Anonymous
az: Anonim

en: Provider
az: Provayder

en: Install
az: Yükləmek

en: Tools
az: Alətlər

en: Option
az: Seçim

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Filters
az: Filtrlər

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Random
az: Təsadüfi

en: fields
az: sahələr

en: Defaults
az: Defoltlar

en: comments
az: şərhlər

en: Hidden
az: Gizli

en: Key
az: Açar

en: block
az: blok

en: Change
az: Dəyişmək

en: Messages
az: Mesajlar

en: menu
az: menyu

en: next ›
az: növbəti ›

en: Result
az: Nəticə

en: Source
az: Mənbə

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Languages
az: Dillər

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Query
az: Sorğu

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Second
az: Saniyə

en: Posts
az: Postlar

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: Empty
az: Boş

en: Selector
az: Seçici

en: Extend
az: Əlavələr

en: Seconds
az: Saniyələr

en: role
az: rol

en: Binary
az: İkili

en: Books
az: Kitablar

en: Style
az: Stil

en: Forums
az: Forumlar

en: Session
az: Sessiya

en: Permissions
az: İcazələr

en: roles
az: rollar

en: Cron
az: Kron

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Testing
az: Test

en: Unauthorized
az: İcazəsiz

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Gray
az: Boz

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: Formats
az: Formatlar

en: New
az: Yeni

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Themes
az: Mövzular

en: Workspace
az: İş sahəsi

en: comment
az: şərh

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Sticky
az: Yapışqan

en: users
az: istifadəçilər

en: Tabs
az: Tablar

en: Select
az: Seçin

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Translation
az: Tərcümə

en: Blocks
az: Bloklar

en: Menus
az: Menyular

en: Form
az: Forma

en: Publish
az: Dərc et

en: Permission
az: İcazə

en: parent
az: valideyn

en: Reply
az: Cavab verin

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Extension
az: Əlavə

en: Available
az: Mövcuddur

en: Aggregate
az: Ümumi

en: Sizes
az: Ölçülər

en: empty
az: boş

en: Values
az: Qiymətlər

en: Context
az: Kontekst

en: Pager
az: Peycer

en: Keyword
az: Açar söz

en: contains
az: ehtiva edir

en: types
az: növləri

en: Emails
az: E-poçtlar

en: Setting
az: Parametr

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: and
az: və

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: Errors
az: Səhvlər

en: field
az: sahə

en: nodes
az: nodlar

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: vocabulary
az: lüğət

en: Dates
az: Tarixlər

en: Validator
az: Təsdiqləyici

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Boolean
az: Məntiq

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: Initializing.
az: İnisalizasiya

en: Callback
az: Geri zəng et

en: And
az: və

en: ends
az: bitir

en: Displays
az: Göstərir

en: Usernames
az: İstifadəçi adları

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Compact
az: Kompakt

en: language
az: dil

en: Styles
az: Üslublar

en: Interface
az: İnterfeys

en: Serialized
az: Seriallaşdırılmış

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Facility
az: Təsis

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: languages
az: dillər

en: Entities
az: Entitilər
