Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha13) - en to ga translation catalogue (58 entries)

en: photos
ga: grianghraif

en: list
ga: liosta

en: user
ga: úsáideoir

en: E-mail
ga: R-phost

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Quantity
ga: Méid

en: new
ga: nua

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Schemes
ga: Scéimeanna

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: History
ga: Stair

en: Total
ga: Iomlán

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: days
ga: laethanta

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: month
ga: mí

en: year
ga: bliain

en: Subtotal
ga: Fo-iomlán

en: Completed
ga: Déanta

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Canceled
ga: Ar cheal

en: and
ga: agus

en: E-mails
ga: R-phoist

en: Shop
ga: Siopa
