Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha13) - en to km translation catalogue (330 entries)

en: photos
km: រូបថត

en: sets
km: កំណត់

en: list
km: បញ្ជី

en: set:
km: កំណត់

en: tags
km: ស្លាក

en: cloud
km: ពពក

en: tags:
km: ស្លាក

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Focus
km: ផ្ដោត​លើ

en: Home
km: ដើម

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: enable
km: បើក

en: delete
km: លុប

en: size
km: ទំហំ

en: value
km: តម្លៃ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: approve
km: អនុម័ត

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Item
km: ធាតុ

en: content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Replies
km: ឆ្លើយតប

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: closed
km: បាន​បិទ

en: Actions
km: អំពើ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: administrator
km: អ្នក​គ្រប់​គ្រង

en: deny
km: បដិសេធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: footer
km: បាត​កថា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: Action
km: អំពើ

en: new
km: ថ្មី

en: error
km: កំហុស

en: Tags
km: ស្លាក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Ash
km: ពណ៌​ប្រផេះ

en: Aquamarine
km: ពណ៌​ខៀវ​បៃតង

en: Greenbeam
km: ពន្លឺ​បៃតង

en: Mercury
km: បារ៉ត

en: Nocturnal
km: រាត្រី

en: Olivia
km: ប្រេង​អូលីវ

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: view
km: មើល​

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Variable
km: អថេរ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Hierarchy
km: ឋានានុក្រម

en: Single
km: តែ​មួយ

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Synonyms
km: វេវចនសព្ទ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Parent
km: មេ

en: Parents
km: មេ

en: none
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Import
km: នាំចូល

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Field
km: វាល

en: category
km: ប្រភេទ

en: Outline
km: ​គ្រោង

en: header
km: បឋម​កថា

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Open
km: បើក

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Core
km: សំខាន់

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: forum
km: វេទិកា

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Region
km: តំបន់

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: results
km: លទ្ធផល

en: search
km: ស្វែងរក

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: never
km: កុំ​

en: mail
km: សំបុត្រ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: actions
km: សកម្មភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: aggregator
km: កម្មវិធី​ប្រមូល​ផ្ដុំ

en: path
km: ផ្លូវ

en: theme
km: ស្បែក

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Unassign
km: មិន​កំណត់

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: type
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: action
km: សកម្មភាព

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: file
km: ឯកសារ​

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: no
km: ទេ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: outline
km: គ្រោង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Post
km: ប្រកាស

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Mission
km: បេសកកម្ម

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Never
km: កុំ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Items
km: ធាតុ

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: help
km: ជំនួយ

en: Month
km: ខែ

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Domain
km: ដែន

en: Code
km: កូដ

en: node
km: ថ្នាំង

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Forum
km: វេទិកា

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Deny
km: បដិសេធ

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Install
km: ដំឡើង

en: Filters
km: តម្រង

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Profile
km: ទម្រង់

en: module
km: ម៉ូឌុល

en: text
km: អត្ថបទ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: reply
km: ​ឆ្លើយ​តប

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Key
km: សំខាន់

en: block
km: បណ្ដុំ

en: Sources
km: ប្រភព

en: 1 item | @count items
km[0]: ធាតុ @count

en: menu
km: ម៉ឺនុយ

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Languages
km: ភាសា

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Empty
km: ទទេ

en: any
km: ណា​មួយ

en: profile
km: ទម្រង់

en: role
km: តួនាទី

en: Results
km: លទ្ធផល

en: open
km: បើក

en: Blogs
km: កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Books
km: សៀវភៅ

en: Forums
km: វេទិកា

en: Session
km: សម័យ

en: Track
km: តាមដាន​

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: e-mail
km: អ៊ី​មែល

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: permission
km: សិទ្ធិ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Gray
km: ប្រផេះ​

en: Formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: image
km: រូបភាព

en: Themes
km: ស្បែក

en: Story
km: រឿងរ៉ាវ

en: comment
km: មតិយោបល់

en: by
km: តាម​​

en: Hits
km: ការ​ចុច

en: sticky
km: បិទ

en: disable
km: បិទ

en: date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: is
km: ជា

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: translation
km: ការ​បកប្រែ​

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: parent
km: ​មេ

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: Screenshot
km: រូបថត​អេក្រង់

en: Expand
km: ពង្រីក

en: taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Aggregator
km: កម្មវិធី​ប្រមូលផ្តុំ​

en: Context
km: បរិបទ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Any
km: ណា​មួយ

en: and
km: និង

en: unassign
km: មិន​កំណត់

en: field
km: វាល

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: host
km: ម៉ាស៊ីន​

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍

en: Localization
km: ការ​ធ្វើ​មូលដ្ឋានីយ​កម្ម

en: locale
km: មូលដ្ឋាន

en: Tests
km: សាក​ល្បង

en: Initializing.
km: កំពុង​ចាប់​ផ្តើម ។

en: form
km: សំណុំ​បែបបទ​

en: alert
km: ព្រមាន

en: filter
km: តម្រង

en: Mask
km: របាំង

en: language
km: ភាសា​

en: Locales
km: មូល​ដ្ឋាន​

en: book
km: ​​​​​សៀវភៅ

en: Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់

en: Seven
km: ប្រាំ​ពីរ

en: E-mails
km: អ៊ីមែល​
