Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha13) - en to ne translation catalogue (274 entries)

en: photos
ne: तस्विरहरू

en: sets
ne: सेटहरू

en: list
ne: सूची

en: set:
ne: सेट:

en: tags
ne: ट्यागहरू

en: cloud
ne: क्लाउड

en: tags:
ne: ट्यागहरू:

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Focus
ne: केन्द्रित

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: toolbar
ne: उपकरणपट्टी

en: plugins
ne: प्लगिन्स

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: function
ne: फंक्शन

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: weight
ne: वजन

en: plugin
ne: प्लगिन

en: enable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: context
ne: कन्टेक्स्ट

en: delete
ne: हटाउनुस

en: title
ne: शिर्षक

en: size
ne: आकार

en: value
ne: मान

en: Status
ne: अवस्था

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Register
ne: दर्ता

en: Markup
ne: मार्कअप

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: approve
ne: स्वीकृति

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: approval
ne: स्वीकृति

en: denial
ne: अस्वीकृति

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Item
ne: वस्तु

en: Private
ne: निजि

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: closed
ne: बन्द गरिएको

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: administrator
ne: व्यवस्थापक

en: deny
ne: अस्वीकार

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: more
ne: धेरै

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Article
ne: लेख

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Articles
ne: लेखहरु

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: For
ne: को लागी

en: new
ne: नयाँ

en: error
ne: त्रुटि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: cron
ne: क्रोन

en: Ash
ne: ऐश

en: Aquamarine
ne: ऐक्वामरीन

en: Bluemarine
ne: ब्लुमरिन

en: Greenbeam
ne: ग्रीनबीम

en: Mediterrano
ne: मेडिटेरैनो

en: Mercury
ne: मर्करी

en: Nocturnal
ne: नोक्तुर्नल

en: Olivia
ne: ओलिभिया

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Types
ne: प्रकार

en: Required
ne: आवश्यक

en: root
ne: मूल

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Outline
ne: रूपरेखा

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: forum
ne: फोरम

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: results
ne: परिणामहरू

en: search
ne: खोज

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: mail
ne: पत्र

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: actions
ne: कार्यहरू

en: Text
ne: अक्षर

en: aggregator
ne: ऐग्रिगेटर

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Attachment
ne: संलग्न

en: type
ne: प्रकार

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: file
ne: फ़ाइल

en: status
ne: स्थिति

en: Error
ne: त्रुटि

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Logo
ne: ब्याज

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Host
ne: होस्ट

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Contains
ne: समावेश

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Up
ne: माथि

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Month
ne: महिना

en: Code
ne: कोड

en: node
ne: नोड

en: Day
ne: दिन

en: Forum
ne: फोरम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Blog
ne: ब्लग

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Sources
ne: स्रोत

en: menu
ne: आज्ञावली

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Activity
ne: गतिविधि

en: role
ne: भूमिका

en: Results
ne: परिणाम

en: open
ne: खुल्ला

en: Blogs
ne: ब्लगहरू

en: change
ne: परिवर्तन

en: Track
ne: पथ

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: permission
ne: अनुमति

en: New
ne: नयाँ

en: Next ›
ne: अर्को

en: image
ne: तस्विर

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Story
ne: लेख

en: Hits
ne: हिट्स

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: date
ne: मिति

en: is
ne: छ

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Menus
ne: मेनु

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Permission
ne: अनुमति

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: and
ne: र

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Bundle
ne: पोका

en: locale
ne: स्थान

en: Initializing.
ne: सुरू गर्दै।

en: form
ne: फाराम

en: alert
ne: सचेत

en: Platform
ne: प्लेटफर्म

en: language
ne: भाषा

en: Seven
ne: सात

en: Dependencies
ne: आश्रित

[ctx: Validation]
en: Range
ne: श्रेणी
