Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha13) - en to or translation catalogue (70 entries)

en: photos
or: ଛବିଗୁଡିକ

en: sets
or: ସେଟଗୁଡିକ

en: list
or: ତାଲିକା

en: set:
or: ସେଟ:

en: tags
or: ଟ୍ୟାଗଗୁଡିକ

en: cloud
or: କ୍ଲାଉଡ

en: tags:
or: ଟ୍ୟାଗଗୁଡିକ:

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: toolbar
or: ଉପକରଣ ଦଣ୍ଡିକା

en: select
or: ଚୟନ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: weight
or: ଓଜନ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: cron
or: କ୍ରନ୍

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: actions
or: କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Expanded
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: node
or: ନୋଡ୍

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍

en: Initializing.
or: ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି।

en: form
or: ଫର୍ମ

en: alert
or: ସତର୍କ ସୂଚନା
