Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha7) - en to ky translation catalogue (18 entries)

en: photos
ky: сүрөттөр

en: list
ky: тизме

en: tags
ky: белгилер

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: never
ky: эч качан

en: Blog
ky: Блог

en: next ›
ky: кийинки ›

en: Languages
ky: Тилдер

en: Blogs
ky: Блогдор
