Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha7) - en to mg translation catalogue (32 entries)

en: photos
mg: sary

en: list
mg: lisitra

en: Home
mg: Fandraisana

en: Next
mg: Manaraka

en: user
mg: mpikambana

en: Pages
mg: Takelaka

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: administrator
mg: mpitantana

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: error
mg: hadisoana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: status
mg: toetra

en: Node
mg: Fehy

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Source
mg: Loharano

en: published
mg: azo vakiana

en: any
mg: izy rehetra

en: sticky
mg: voapaingotra

en: language
mg: fiteny
