Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha9) - en to lo translation catalogue (18 entries)

en: photos
lo: ຮູບພາບ

en: list
lo: ລາຍການ

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ
