Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha13) - en to af translation catalogue (357 entries)

en: photos
af: foto's

en: sets
af: stelle

en: list
af: lys

en: set:
af: stel:

en: tags
af: etikette

en: cloud
af: wolk

en: tags:
af: etikette:

en: Forms
af: Vorms

en: Focus
af: Fokus

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: user
af: gebruiker

en: toolbar
af: Nutsbalk

en: plugins
af: inproppe

en: select
af: kies

en: Pages
af: Bladsye

en: function
af: funksie

en: enabled
af: geaktiveer

en: weight
af: gewig

en: plugin
af: inprop

en: enable
af: aktiveer

en: context
af: konteks

en: delete
af: verwyder

en: title
af: titel

en: size
af: grootte

en: value
af: waarde

en: Administer
af: Administreer

en: Register
af: Registreer

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: approve
af: keur goed

en: E-mail
af: E-pos

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: approval
af: goedkeuring

en: denial
af: weiering

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Totals
af: Totale

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Gross
af: Bruto

en: Payer
af: Betaler

en: Transactions
af: Transaksies

en: By
af: Deur

en: Private
af: Privaat

en: Accents
af: Aksente

en: content
af: inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Replies
af: Antwoorde

en: Closed
af: Gesluit

en: subscribe
af: skryf in

en: yes
af: ja

en: Subscribers
af: Intekenare

en: List
af: Lys

en: Faces
af: Gesigte

en: Subject
af: Onderwerp

en: closed
af: gesluit

en: Actions
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: manager
af: bestuurder

en: administrator
af: administrateur

en: unsubscribe
af: afteken

en: deny
af: weier

en: Manager
af: Bestuurder

en: Age
af: Ouderdom

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: Audience
af: Gehoor

en: Log
af: Logboek

en: feed
af: voer

en: page
af: bladsy

en: more
af: meer

en: Manager:
af: Bestuurder:

en: website
af: webwerf

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: optional
af: opsioneel

en: required
af: verpligtend

en: Article
af: Artikel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Articles
af: Artikels

en: Administration
af: Administrasie

en: footer
af: onderskrif

en: Comments
af: Kommentaar

en: Wishlist
af: Wenslys

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Priority
af: Prioriteit

en: Wishlists
af: Wenslyste

en: More
af: Meer

en: Action
af: Aksie

en: Cost
af: Koste

en: Quantity
af: Aantal

en: URLs
af: URLe

en: On
af: Op

en: For
af: Vir

en: unknown
af: onbekend

en: new
af: nuut

en: See
af: Sien

en: error
af: fout

en: Tags
af: Etikette

en: random
af: lukraak

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: ERROR
af: FOUT

en: Servers
af: Bedieners

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Screenshots
af: Skermkiekies

en: Support
af: Ondersteuning

en: Developers
af: Ontwikkelaars

en: project
af: projek

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Categories
af: Kategorieë

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Go
af: Gaan

en: core
af: kern

en: view
af: bekyk

en: updated
af: opgedateer

en: Releases
af: Uitgawes

en: Overview
af: Oorsig

en: all
af: alle

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: register
af: registreer

en: Login
af: Gebruiker

en: version
af: weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: Test
af: Toets

en: Logs
af: Logboeke

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Weather
af: Weer

en: Country
af: Land

en: Place
af: Plek

en: Weight
af: Gewig

en: rain
af: reën

en: Calm
af: Kalm

en: North
af: Noord

en: Northeast
af: Noord-oos

en: East
af: Oos

en: Southeast
af: Suid-oos

en: South
af: Suid

en: Southwest
af: Suid-wes

en: West
af: Wes

en: Northwest
af: Noord-wes

en: Variable
af: Veranderlike

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Container
af: Houer

en: Types
af: Tipes

en: Hierarchy
af: Hiërargie

en: Single
af: Enkel

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Synonyms
af: Sinonieme

en: Required
af: Verplig

en: root
af: basis

en: Parent
af: Voorganger

en: Parents
af: Voorgangers

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: up
af: op

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: Export
af: Voer uit

en: settings
af: verstellings

en: Back
af: Terug

en: categories
af: kategorieë

en: category
af: kategorie

en: Orphans
af: Ouerloses

en: On
af: Op

en: header
af: opskrif

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: username
af: gebruikersnaam

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: Path
af: Pad

en: results
af: resultate

en: search
af: soek

en: never
af: nooit

en: mail
af: e-pos

en: actions
af: aksies

en: Rename
af: Herbenoem

en: aggregator
af: versamelaar

en: books
af: boeke

en: path
af: pad

en: theme
af: tema

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Statistics
af: Statistieke

en: Unknown
af: Onbekend

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: type
af: tipe

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: action
af: aksie

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Activated
af: Geaktiveer

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: outline
af: raamwerk

en: administer
af: administreer

en: All
af: Alle

en: Post
af: Posstuk

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Mission
af: Missie

en: Host
af: Masjien

en: Never
af: Nooit

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Locale
af: Lokaal

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: configure
af: verstel

en: sources
af: bronne

en: help
af: hulp

en: home
af: tuis

en: overview
af: oorsig

en: Code
af: Kode

en: next
af: volgende

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol

en: Deny
af: Weier

en: reset
af: herstel

en: Users
af: Gebruikers

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Optional
af: Opsioneel

en: Profile
af: Profiel

en: Operation
af: Operasie

en: reply
af: beantwoord

en: comments
af: kommentaar

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: block
af: blok

en: Sources
af: Bronne

en: next ›
af: volgende ›

en: update
af: opdateer

en: Source
af: Bron

en: published
af: gepubliseerd

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Languages
af: Tale

en: Posts
af: Posstukke

en: profile
af: profiel

en: role
af: rol

en: archive
af: argief

en: Results
af: Resultate

en: open
af: oop

en: Books
af: Boeke

en: Permissions
af: Regte

en: e-mail
af: E-pos

en: roles
af: rolle

en: permission
af: reg

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: Gray
af: Grys

en: previous
af: vorige

en: track
af: spoor

en: Themes
af: Temas

en: Translations
af: Vertalings

en: Story
af: Storie

en: comment
af: kommentaar

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: by
af: deur

en: News
af: Nuus

en: Hits
af: Treffings

en: sticky
af: taai

en: Review
af: Hersiening

en: users
af: gebruikers

en: disable
af: deaktiveer

en: date
af: datum

en: Tasks
af: Take

en: Blocks
af: Blokke

en: Permission
af: Permissie

en: parent
af: ouer

en: Profiles
af: Profiele

en: Reply
af: Beantwoord

en: membership
af: lidmaatskap

en: Screenshot
af: Skermskoot

en: taxonomy
af: taksonomie

en: themes
af: temas

en: and
af: en

en: Suggestions
af: Voorstelle

en: Untranslated
af: Onvertaald

en: permissions
af: permissies

en: host
af: masjien

en: Contributors
af: Bydraers

en: Localization
af: Lokalisasie

en: locale
af: lokaliteit

en: alert
af: waarskuwing

en: filter
af: filtreer

en: Mask
af: Masker

en: language
af: taal

en: Locales
af: Lokaliserings

en: book
af: boek

en: Library
af: Biblioteek

en: Libraries
af: Biblioteke

en: resource
af: hulpbron
