Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha13) - en to bg translation catalogue (393 entries)

en: photos
bg: снимки

en: list
bg: списък

en: tags
bg: етикети

en: cloud
bg: облак

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: user
bg: потребител

en: Pages
bg: Страници

en: enabled
bg: включено

en: weight
bg: Тегло

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Administer
bg: Администрация

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: approve
bg: одобри

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: content
bg: съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Replies
bg: Отговори

en: Closed
bg: Закрито

en: yes
bg: да

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: closed
bg: закрито

en: Actions
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: administrator
bg: администратор

en: deny
bg: откажи

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Log
bg: Регистър

en: more
bg: още

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: required
bg: Задължително

en: Article
bg: Статия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: footer
bg: подложка

en: Comments
bg: Коментари

en: Priority
bg: Приоритет

en: More
bg: още...

en: Action
bg: Действие

en: Cost
bg: Цена

en: On
bg: Включи

en: Purchased
bg: Закупен

en: new
bg: нов

en: error
bg: грешка

en: Tags
bg: Таг

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: drupal
bg: ДруИД

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Ash
bg: Пепел

en: Aquamarine
bg: Аквамарин

en: Bluemarine
bg: Морско синьо

en: Mediterrano
bg: Средиземноморски

en: Mercury
bg: Живак

en: Nocturnal
bg: Нощен

en: Olivia
bg: Маслина

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Categories
bg: Категории

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: updated
bg: Актуализирано

en: Overview
bg: Обзор

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Hourly
bg: На всеки час

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: Test
bg: Тест

en: Logs
bg: Регистри

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Response
bg: Отговор

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Не -

en: Weather
bg: Времето

en: Country
bg: Страна

en: Place
bg: Място

en: Weight
bg: Тегло

en: Overcast
bg: Плътна облачност

en: rain
bg: Дъжд

en: Calm
bg: Безветрие

en: North
bg: Север

en: Northeast
bg: Североизток

en: East
bg: Изток

en: Southeast
bg: Югоизток

en: South
bg: Юг

en: Southwest
bg: Югозапад

en: West
bg: Запад

en: Northwest
bg: Северозапад

en: Variable
bg: Променлив

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Types
bg: Типове

en: Hierarchy
bg: Йерархия

en: Single
bg: Единичен

en: Multiple
bg: Множествен

en: Synonyms
bg: Синоними

en: Required
bg: Задължително

en: root
bg: корен

en: Parent
bg: Родител

en: Parents
bg: Родители

en: none
bg: не

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: up
bg: нагоре

en: Import
bg: Импортирай

en: Book
bg: Книга

en: Export
bg: Експорт

en: Back
bg: Назад

en: Field
bg: Поле

en: category
bg: категория

en: Outline
bg: Очертание

en: header
bg: заглавка

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: username
bg: потребителско име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Core
bg: Ядро

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Catalog
bg: Каталог

en: Album
bg: Албум

en: Artist
bg: Изпълнител

en: Time
bg: Време

en: week
bg: седмица

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: remove
bg: Премахване

en: View
bg: Прегледай

en: Length
bg: Времетраене

en: Format
bg: Формат

en: Audio
bg: Музика

en: History
bg: История

en: hidden
bg: скрит

en: Path
bg: Път

en: Filename
bg: Име на файла

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Modules
bg: Модули

en: forum
bg: форум

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Region
bg: Област на сайта

en: Visible
bg: Видим

en: link
bg: връзка

en: Anchor
bg: Котва

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: results
bg: Резултати

en: search
bg: Търсене

en: Teaser
bg: Резюме

en: never
bg: никога

en: Notes
bg: Бележки

en: mail
bg: поща

en: Updated
bg: Обновено

en: actions
bg: действия

en: Text
bg: Текст

en: add
bg: добави

en: aggregator
bg: съвкупност от новини

en: path
bg: Път

en: theme
bg: тема

en: Timestamp
bg: Време

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Updates
bg: Промени

en: <none>
bg: <не>

en: Total
bg: Общо

en: Unassign
bg: Отмени назначението

en: Assigned
bg: Назначена на

en: Statistics
bg: Статистики

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Titles
bg: Заглавия

en: blog
bg: Блог

en: type
bg: тип

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: action
bg: действие

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: file
bg: файл

en: status
bg: състояние

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: no
bg: не

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Expanded
bg: Разгънато

en: outline
bg: резюме

en: All
bg: Всички

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: Post
bg: Публикация

en: Year
bg: Година

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Logo
bg: Лого

en: Mission
bg: Мисия

en: Host
bg: Хост

en: Never
bg: Никога

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Locale
bg: Език

en: Vocabulary
bg: Речник

en: configure
bg: конфигурирай

en: Items
bg: Новини

en: help
bg: помощ

en: Month
bg: Месец

en: Address
bg: Адрес

en: email
bg: Ел. поща

en: Code
bg: Код

en: next
bg: Следваща

en: node
bg: възел

en: directory
bg: директория

en: Directory
bg: Директория

en: Day
bg: Ден

en: Forum
bg: Форум

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Note
bg: Бележка

en: Role
bg: Роля

en: Deny
bg: Откажи

en: Blog
bg: Блог

en: reset
bg: нулирай

en: String
bg: Стринг

en: Users
bg: Потребители

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Install
bg: Инсталирай

en: Filters
bg: Филтри

en: Optional
bg: По желание

en: Template
bg: Шаблон

en: Profile
bg: Профил

en: module
bg: модул

en: Process
bg: Обработване

en: Flag
bg: Информирай

en: Operation
bg: Действие

en: reply
bg: отговор

en: Labels
bg: Етикети

en: comments
bg: коментари

en: Hidden
bg: Скрит

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: minutes
bg: минути

en: Key
bg: Ключ

en: block
bg: блок

en: message
bg: Съобщение

en: Messages
bg: Съобщения

en: Sources
bg: Източници

en: 1 item | @count items
bg[0]: 1 новина
bg[1]: @count новини

en: menu
bg: меню

en: next ›
bg: следваща ›

en: update
bg: обновяване

en: Source
bg: Източник

en: published
bg: публикувано

en: Undo
bg: Отмени

en: Expired
bg: Изтекли

en: Languages
bg: Езици

en: year
bg: година

en: Posts
bg: Мнения

en: Empty
bg: Празно

en: any
bg: всички

en: profile
bg: профил

en: Hours
bg: Часове

en: Seconds
bg: Секунди

en: role
bg: роля

en: Results
bg: Резултати

en: open
bg: Отворена

en: Blogs
bg: Истории

en: Books
bg: Книги

en: Forums
bg: Форуми

en: Track
bg: История

en: Permissions
bg: Права

en: e-mail
bg: имейл

en: permission
bg: права

en: options
bg: опции

en: Cart
bg: Количка

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Gray
bg: Сив

en: previous
bg: Предишна

en: image
bg: изображение

en: Themes
bg: Теми

en: Story
bg: Статия

en: Minutes
bg: Минути

en: comment
bg: Коментар

en: by
bg: от

en: Hits
bg: Посещения

en: sticky
bg: Закрепена

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: cancel
bg: Отказване

en: users
bg: потребители

en: disable
bg: дезактивирай

en: date
bg: дата

en: Select
bg: Избери

en: is
bg: е

en: translation
bg: превод

en: Blocks
bg: Блокове

en: Menus
bg: Менюта

en: collapsed
bg: минимизиран

en: Publish
bg: Публикувай

en: years
bg: години

en: weeks
bg: седмици

en: Permission
bg: Разрешение

en: test
bg: тест

en: parent
bg: родител

en: Participants
bg: Участници

en: Profiles
bg: Профили

en: Reply
bg: Отговор

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: Screenshot
bg: Икона

en: Addresses
bg: Адреси

en: taxonomy
bg: Таксономия

en: Aggregator
bg: Агрегатор

en: contains
bg: съдържание

en: and
bg: и

en: unassign
bg: премахни

en: Untranslated
bg: Непреведен

en: Metric
bg: Метрична

en: Enter
bg: Въведи

en: Subtotal:
bg: Общо:

en: expanded
bg: разгънат

en: host
bg: хост

en: Localization
bg: Локализация

en: locale
bg: локализация

en: unassigned
bg: не е назначена

en: Initializing.
bg: Инициализира.

en: form
bg: форма

en: alert
bg: тревога

en: filter
bg: филтър

en: Mask
bg: Маска

en: language
bg: език

en: Locales
bg: Езици

en: book
bg: книга

en: support
bg: поддръжка

en: Fulfillment
bg: Продажба на оборудване

en: E-mails
bg: Имейли

en: weather
bg: Времето
