Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha12) - en to lv translation catalogue (593 entries)

en: photos
lv: attēli

en: sets
lv: albumi

en: list
lv: saraksts

en: tags
lv: birkas

en: cloud
lv: mākonis

en: Forms
lv: Formas

en: Focus
lv: Fokuss

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: toolbar
lv: rīkjosla

en: plugins
lv: spraudņi

en: select
lv: izvēlēties

en: Pages
lv: Lapas

en: function
lv: funkcija

en: enabled
lv: iespējots

en: weight
lv: svars

en: plugin
lv: paplašinājums

en: enable
lv: ieslēgt

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: title
lv: virsraksts

en: size
lv: izmērs

en: value
lv: vērtība

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Markup
lv: Marķējums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: approve
lv: apstiprināt

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: approval
lv: apstiprinājums

en: denial
lv: atteikums

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Item
lv: Ieraksts

en: Payer
lv: Maksātājs

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Private
lv: Privāts

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Is
lv: Ir

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: Closed
lv: Slēgts

en: subscribe
lv: parakstīties

en: yes
lv: jā

en: Subscribers
lv: Parakstītāji

en: List
lv: Saraksts

en: Faces
lv: Sejas

en: Subject
lv: Temats

en: closed
lv: slēgts

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: manager
lv: vadītājs

en: administrator
lv: administrators

en: unsubscribe
lv: atrakstīties

en: deny
lv: neatļaut

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Age
lv: Vecums

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Public
lv: Publisks

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Log
lv: Žurnāls

en: feed
lv: plūsma

en: page
lv: lapa

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: required
lv: obligāts

en: Article
lv: Raksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Articles
lv: Raksti

en: Administration
lv: Administrēšana

en: footer
lv: kājene

en: Comments
lv: Komentāri

en: Currency
lv: Valūta

en: Priority
lv: Prioritāte

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Quantity
lv: Skaits

en: On
lv: Aktīvs

en: For
lv: Priekš

en: new
lv: jauns

en: See
lv: Redzēt

en: error
lv: kļūda

en: Tags
lv: Birkas

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: drupal
lv: Drupal

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Ash
lv: Pelni

en: Aquamarine
lv: Akvamarīna

en: Bluemarine
lv: Blūmarīna

en: Greenbeam
lv: Zaļš Stars

en: Mediterrano
lv: Vidusjūra

en: Mercury
lv: Merkūrijs

en: Nocturnal
lv: Naksnīgs

en: Olivia
lv: Olīva

en: ERROR
lv: Kļūda

en: Servers
lv: Servisi

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: License
lv: Licenze

en: Resources
lv: Resursi

en: project
lv: projekts

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: updated
lv: labots

en: created
lv: izveidots

en: Overview
lv: Pārskats

en: all
lv: visi

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: None
lv: Nav

en: Scheme
lv: Shēma

en: default
lv: noklusējums

en: Test
lv: Tests

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Response
lv: Atbilde

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: North
lv: Ziemeļi

en: Northeast
lv: Ziemeļaustrumi

en: East
lv: Austrumi

en: Southeast
lv: Dienvidaustrumi

en: South
lv: Dienvidi

en: Southwest
lv: Dienvidrietumi

en: West
lv: Rietumi

en: Northwest
lv: Ziemeļrietumi

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Container
lv: Konteiners

en: Types
lv: Veidi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Synonyms
lv: Sinonīmi

en: Required
lv: Obligāts

en: root
lv: sakne

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parents
lv: Vecāki

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: up
lv: augšup

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: categories
lv: kategorijas

en: Field
lv: Lauks

en: category
lv: kategorija

en: Outline
lv: Izklāsts

en: header
lv: galvene

en: Label
lv: Etiķete

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: username
lv: lietotājvārds

en: password
lv: parole

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Move
lv: Pārvietot

en: Insert
lv: Ievietot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Blank
lv: Tukšs

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Relevancy
lv: Atbilstība

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Core
lv: Kodols

en: Time
lv: Laiks

en: week
lv: nedēļa

en: Views
lv: Skati

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: History
lv: Vēsture

en: tag
lv: marķēt

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Modules
lv: Moduļi

en: forum
lv: forums

en: forums
lv: forumi

en: key
lv: taustiņš

en: link
lv: saite

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: never
lv: nekad

en: mail
lv: pasts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: actions
lv: darbības

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: style
lv: stils

en: name
lv: vārds

en: aggregator
lv: apkopotājs

en: blogs
lv: blogi

en: articles
lv: raksti

en: theme
lv: tēma

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Statistics
lv: Statistika

en: Unknown
lv: Nezināms

en: blog
lv: blogs

en: type
lv: veids

en: subscribers
lv: parakstītāji

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: action
lv: darbība

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: file
lv: fails

en: errors
lv: kļūdas

en: status
lv: statuss

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: outline
lv: īss satura izklāsts

en: All
lv: Visi

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: submit
lv: iesniegt

en: Post
lv: Ieraksts

en: Year
lv: Gads

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Mission
lv: Misija

en: Site
lv: Vietne

en: Database
lv: Datubāze

en: Module
lv: Modulis

en: Host
lv: Serveris

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Cacheable
lv: Kešojams

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Locale
lv: Lokāle

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: configure
lv: konfigurēt

en: Items
lv: Vienumi

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Up
lv: Augoša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Maximum
lv: Maksimums

en: download
lv: lejupielādes

en: help
lv: palīdzība

en: login
lv: pieslēgties

en: Month
lv: Mēnesis

en: Widget
lv: Logrīks

en: Next
lv: Nākošais

en: Domain
lv: Domēns

en: Address
lv: Adrese

en: email
lv: epasts

en: Code
lv: Kods

en: By
lv: Autors

en: quote
lv: citēt

en: next
lv: nākamais

en: back
lv: atpakaļ

en: Members
lv: Dalībnieki

en: node
lv: mezgls

en: directory
lv: direktorija

en: Directory
lv: Direktorija

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Start
lv: Sākt

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Forum
lv: Forums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Note
lv: Piezīme

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Role
lv: Loma

en: Deny
lv: Neatļaut

en: Messaging
lv: Ziņapmaiņa

en: Blog
lv: Blogs

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: links
lv: saites

en: String
lv: Virkne

en: Users
lv: Lietotāji

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Checkout
lv: Pirkt

en: description
lv: apraksts

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Install
lv: Instalēt

en: Tools
lv: Rīki

en: Tab
lv: Cilne

en: Option
lv: Iespēja

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Random
lv: Nejaušs

en: class
lv: klase

en: input
lv: ievads

en: top
lv: auugša

en: Profile
lv: Profils

en: module
lv: modulis

en: text
lv: teksts

en: Static
lv: Statiska

en: Process
lv: Apstrāde

en: filters
lv: filtri

en: fields
lv: lauki

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbildēt

en: Function
lv: Funkcija

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Additional
lv: Papildus

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Folders
lv: Mapes

en: Folder
lv: Mape

en: comments
lv: komentāri

en: second
lv: otrais

en: minute
lv: minūte

en: minutes
lv: minūtes

en: Key
lv: Atslēga

en: block
lv: bloks

en: Change
lv: Mainīt

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Token
lv: Marķieris

en: Countries
lv: Valstis

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Sources
lv: Avoti

en: 1 item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: menu
lv: izvēlne

en: next ›
lv: nākamā ›

en: update
lv: atjauninājums

en: Source
lv: Avots

en: published
lv: publicēts

en: Undo
lv: Atcelt

en: Languages
lv: Valodas

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Limit
lv: Limits

en: Query
lv: Vaicājums

en: day
lv: diena

en: month
lv: mēnesis

en: year
lv: gads

en: hour
lv: stunda

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Empty
lv: Tukšs

en: any
lv: jebkurš

en: Days
lv: Dienas

en: Selector
lv: Selektors

en: Extend
lv: Paplašināšana

en: profile
lv: profils

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: role
lv: loma

en: unavailable
lv: nepieejams

en: private
lv: privāts

en: open
lv: atvērts

en: Binary
lv: Binārais

en: Blogs
lv: Blogi

en: Books
lv: Grāmatas

en: Style
lv: Stils

en: change
lv: mainīt

en: Forums
lv: Forumi

en: Session
lv: Sesija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: e-mail
lv: e-pasts

en: roles
lv: lomas

en: Installed
lv: Instalēts

en: permission
lv: tiesības

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: options
lv: opcijas

en: Cart
lv: Grozs

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Testing
lv: Testēšana

en: Unauthorized
lv: Neautorizēts

en: completed
lv: pabeigts

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Gray
lv: Pelēks

en: width
lv: platums

en: height
lv: augstums

en: Formats
lv: Formāti

en: New
lv: Jauns

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: image
lv: attēls

en: Facets
lv: Faseti

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Story
lv: Stāsts

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Workspace
lv: Darbvieta

en: comment
lv: komentārs

en: Join
lv: Pievienoties

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: by
lv: Iesniedza

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: sticky
lv: lipīgs

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: cancel
lv: atcelt

en: users
lv: lietotāji

en: Tabs
lv: Cilnes

en: disable
lv: izslēgt

en: date
lv: datums

en: responses
lv: atbildes

en: Select
lv: Izvēlēties

en: is
lv: ir

en: small
lv: mazs

en: large
lv: liels

en: Information
lv: Informācija

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Sites
lv: Vietnes

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Minimum
lv: Minimums

en: Form
lv: Forma

en: Publish
lv: Publicēts

en: Canceled
lv: Atteikts

en: years
lv: gadi

en: weeks
lv: nedēļas

en: Permission
lv: Atļauja

en: Next >
lv: Tālāk >

en: parent
lv: vecāks

en: Green
lv: Zaļš

en: Profiles
lv: Profili

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Screenshot
lv: Ekrānskats

en: Drafts
lv: Melnraksti

en: Administrator
lv: Administrators

en: Available
lv: Pieejams

en: Aggregate
lv: Sakopot

en: Sizes
lv: Izmēri

en: Addresses
lv: Adreses

en: empty
lv: tukšs

en: taxonomy
lv: taksonomija

en: Values
lv: Vērtības

en: Subscriber
lv: Abonents

en: Context
lv: Konteksts

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Featured
lv: Eksponētais

en: contains
lv: satur

en: import
lv: ielādēt

en: types
lv: tipi

en: Any
lv: Jebkurš

en: daily
lv: katru dienu

en: weekly
lv: katru nedēļu

en: Emails
lv: E-pasti

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Setting
lv: Iestatījums

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: Untranslated
lv: Netulkots

en: Errors
lv: Kļūdas

en: field
lv: lauks

en: nodes
lv: mezgli

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Metric
lv: Metrisks

en: Element
lv: Elements

en: Enter
lv: Apstiprināt

en: VAT
lv: PVN

en: Importing
lv: Importē

en: Dates
lv: Datumi

en: Validator
lv: Validators

en: Previews
lv: Priekšstatījumi

en: Subtotal:
lv: Starpsumma:

en: export
lv: eksportēt

en: monday
lv: pirmdiena

en: operation
lv: operācija

en: tuesday
lv: otrdiena

en: thursday
lv: ceturtdiena

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: host
lv: mājvieta

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: locale
lv: lokāle

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Initializing.
lv: Inicializējas.

en: form
lv: forma

en: alert
lv: trauksme

en: Callback
lv: Atsaukums

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: filter
lv: filtrs

en: Usernames
lv: Lietotājvārdi

en: Compact
lv: Kompakts

en: Mask
lv: Maska

en: folder
lv: mape

en: language
lv: valoda

en: Locales
lv: Lokāles

en: book
lv: grāmata

en: Styles
lv: Stili

en: available
lv: pieejams

en: Interface
lv: Interfeiss

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Unique
lv: Unikāls

en: Seven
lv: Septiņi

en: styles
lv: stili

en: E-mails
lv: E-pasti

en: draft
lv: melnraksts

en: statistics
lv: statistika

[ctx: With components]
en: Extend
lv: Paplašināšana

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts
