Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha13) - en to rw translation catalogue (23 entries)

en: photos
rw: amafoto

en: sets
rw: ibirundo

en: list
rw: urutonde

en: set:
rw: ihuriro

en: tags
rw: Ibirango

en: cloud
rw: igicu

en: tags:
rw: Ibirango

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: select
rw: Hitamo

en: Pages
rw: amapaji

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Submit
rw: ohereza

en: Group
rw: Itsinda

en: yes
rw: Yego

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Green
rw: Icyatsi
