Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Category
da: Kategori

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Page
da: Side

en: Header
da: Overskrift

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: About
da: Om

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Footer Bottom
da: Footer bund

en: Current page
da: Nuværende side

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Previous page
da: Forrige side

en: Footer Top
da: Footer top

en: Last page
da: Sidste side

en: A brief description of your block.
da: En kort beskrivelse af din blok.

en: First page
da: Første side

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
