Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Category
nl: Categorie

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Page
nl: Pagina

en: Header
nl: Kop

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: About
nl: Over

en: Default content
nl: Standaardinhoud

en: Pagination
nl: Paginering

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Winner
nl: Winnaar

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: A brief description of your block.
nl: Een korte beschrijving van het blok.

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
