Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Category
be: Катэгорыя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Menu
be: Меню

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Medium
be: Сярэдні

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: About
be: Аб

en: Highlighted
be: Выдзелены
