Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Category
bg: Категория

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Menu
bg: Меню

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Medium
bg: Среда

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница
