Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Category
cs: Kategorie

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Page
cs: Stránka

en: Header
cs: Hlavička

en: Medium
cs: Střední

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: About
cs: Popis

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: A brief description of your block.
cs: Stručný popis vašeho bloku.

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
