Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Category
cy: Categori

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Menu
cy: Dewislen

en: Page
cy: Tudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Medium
cy: Canolig

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
