Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Category
et: Kategooria

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Menu
et: Menüü

en: Page
et: Lehekülg

en: Header
et: Päis

en: Medium
et: Keskmine

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: About
et: Programmist

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: A brief description of your block.
et: Sinu ploki lühike kirjeldus.

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Technical details
et: Tehnilised detailid
