Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Menu
ml: മെനു

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Go to first page
ml: ആദ്യ താളിലേക്ക് പോകുക

en: Go to last page
ml: അവസാനത്തെ താളിലേക്ക് പോകുക
