Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Menu
my: မီနူး

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
