Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ
