Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Category
pl: Kategoria

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Page
pl: Strona

en: Header
pl: Nagłówek

en: Medium
pl: Średnie

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: About
pl: O stronie

en: Default content
pl: Domyślna zawartość

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Footer Bottom
pl: Dół stopki

en: Winner
pl: Zwycięzca

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Footer Top
pl: Góra stopki

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: A brief description of your block.
pl: Krótki opis twojego bloku.

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
