Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Category
sl: Kategorija

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Menu
sl: Meni

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Medium
sl: Srednja

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: About
sl: O modulu
