Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Category
sq: Kategoria

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Menu
sq: Menuja

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Medium
sq: Mesatar

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: About
sq: Informacione
