Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Go to previous page
ta: முந்திய பக்கம் செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கம் செல்

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Medium
ta: தகுந்த

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Next page
ta: அடுத்த பக்கம்

en: Go to first page
ta: முதல் பக்கம் செல்

en: Go to last page
ta: கடைசி பக்கம் செல்

en: About
ta: பற்றி

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
