Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Menu
th: เมนู

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Medium
th: ปานกลาง

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: A brief description of your block.
th: คำอธิบายโดยย่อของบล็อกของคุณ

en: First page
th: หน้าแรก
