Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Category
tr: Kategori

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Menu
tr: Menü

en: Page
tr: Sayfa

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Medium
tr: Orta

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: About
tr: Hakkında

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Footer Top
tr: Altbilgi Üst

en: Last page
tr: Son sayfa

en: A brief description of your block.
tr: Bloğunuzun kısa bir açıklaması.

en: First page
tr: İlk sayfa

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi

en: Go to page @key
tr: @key. sayfaya git
